| bmhxkmujhmkhjm a întrebat:

Am un smartphone si nu gasesc un site de unde pot sa imi downloadez aplicatii si jocuri smartphonul se numeste samsung galaxi 5500

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Îți faci cont google și vei avea acces la android market.

| ChioruL14 a răspuns:

Cred ca esti cel mai urat tigan care l-am vazut in viata mea laughing)))

| bmhxkmujhmkhjm explică (pentru ChioruL14):

Sa mori tu fraiere te gasesc si vin cu tot neamu dupa tine

| bmhxkmujhmkhjm explică (pentru ChioruL14):

Rasistul naibii care esti nicu scuipat nu meriti lasa ca te gasesc eu

| bmhxkmujhmkhjm explică (pentru ChioruL14):

I-a trimite-mi si mie o poza cu tine sa vedem cat de fotomodel esti tu ca sunt de 1000 de ori mai frumos ca tine

| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Http://www.softmobil.ro/modules/wfdownloads/newlist.php
poti sa iei si de pe android market sunt destule care sunt free

http://www.mobilio.ro/android

| paulpkpkph a răspuns:

Smartphone este Samsung galaxy 1 sau 2 etc u ce ai tu