| allina a întrebat:

Am un telefon Android iar dupa ce am intrat pe messenger imi apare toata lista la contacte.Cum as putea sa scap de asta? Sa-mi ramana la contacte doar cei din agenda telefonului

3 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Ai yahoo messenger? daca da te duci la optiuni si vezi la Sincronizare Yahoo! Contacte si debifezi acolo! Cand mai instalezi messenger cauta sa NU MAI BIFEZI SINCRONIZAREA cu contactele din telefon!

| Popescu_Gabriel_1995 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! am un Iphone 4 si am intrat pe Y! M de pe telefon si toate id-urile mi-au intrat in agenda telefonului si am pierdut toate numerele! am incercat sa rezolv asa cum a zis 'andtim' dar nu inteleg unde se referea, la ce optiuni.te rog fii mai explicit! FUNDA!

| Fiftisent a răspuns:

Salut, exact aceeasi problema am avut si eu. Intri pe Yahoo messanger, de acolo la optiuni unde va fi afisat "Sync Yahoo! Contcts" care trebuie debifata.