| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au disparut 70% din contactele din lista de Yahoo messenger. Acum o luna telefonul mi s-a sincronizat cu e-mailul si in contacte imi apareau si adrese de e-mail care le-am sters din telefon din agenda sa imi ramana doar numerele. Credeti ca are vreo legatura? Daca da de ce abia dupa o luna mi le-a sters si din Yahoo?

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Din fericie in noul iOS 6 poti bifa daca vrei sa iti apara la contacte doar numerele, sau si cei din yahoo si facebook

| Bogdan2012TPU a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie