| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Blackberry 8520 Curve cu o problema, cand sunt apelat de o persoana imi apare numai numarul fara nume.

Cateva solutii?

Răspuns Câştigător
| BuFurnica a răspuns:

Mergi la setari, la id apelant daca ai. nu am BlackBerry dar pe Nokia asa intalnesti. in cel mai rau caz, mergi la un magazin de telefonie, si cei de acolo te vor ajuta fara probleme, sau cauta pe internet detalii despre telefonul tau. si cu siguranta, cred ca ai informatii ajutatoare si in carticica de prezentare care ai primit-o in cutia telefonului la achizitionare cu informatii si ajutor smug

| BuFurnica a răspuns (pentru BuFurnica):

Multumesc! :X

1 răspuns: