| Simplyy a întrebat:

Am un telefon LG Kp502, si m-am cam plictisit de meniul lui, si de felul mesajelor... Adica ma refer ca e plictisitor sa stai sa cauti in toata casuta de intrare un mesaj. Stiti niste aplicatii care ar merge pe telefonul meu in legatura cu mesajele si meniul? Va rog frumos. Dau funda.

1 răspuns:
| robert333 a răspuns:

Daca vrei jocuri sau apps pentru el scrii pe google asa download games for LG kp502 sau download apps for LG kp502 si descarcale pe calculator si pe urma trimitele pe telefon prin cablo de date sau prin bluettoth sper ca ti-a fost de folos rasp meu