| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy gio si am bagat o parola la deblocare dar ironic am gresit parola de 2 ori si acum nu stiu cum as putea intra pe telefon sau cum as putea dezactiva parola?

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Iti permiti sa gresesti de cate ori vrei parola, atat timp cat sti ca ai o intrebare de control la care poti raspunde si astfel ti-l deblochezi.
Intrebarea mea este :

Ai intrebare de control?

de obicei iti alegi o astfel de intrebare odata cu parola in caz ca uiti codul.