| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young S6312 si vreau sa imi trec aplicatiile de pe memoria interna pe card sau sa le pot instala direct pe card. Exista vreo modalitate care sa nu necesite rootarea telefonului. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista. Exista aplicatii care muta anumite aplicatii.Dar nu pe toate. Daca ar fi pe card nu ar functiona corespunzator.

| M0d3rN a răspuns:

Da exista. Intrii in setari si selectezi ca disc de stocare implicit: Card SD (daca ai unul)