| Alexsn a întrebat:

Am un Wireless si nu mai stiu parola dar acum am intrat cu cablu si merge bine, de pe ruter am intrat stie cineva cum sa schimb parola acum ca sa intru de te telefon televizor etc?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Scrie in cazuta de cautare a browserului: 192.168.1.1 sau 192.168.0.1 (depinde de router) id si parola( daca nu le-ai schimbat) sunt: admin admin. apoi mergi la wireless si modifici de acolo parola

1 răspuns:
| toshibabba a răspuns:

Du-te la aia de unde ai luat ruterul, ei stiu cel mai bine ce trebuie sa faca! tongue