| Alexanddddra a întrebat:

mi-am cumparat un ruter wireless D-link si am facut toti pasi de pe CD si a reusit dar cand intru pe acel site 192.168.0.1 sa fac setari nu merge parola..am carticica si la parola nu scrie nimic. si am lasat asa dar nu merge imi da parola invalida nu stiu ce sa facc,, va rog TPU daca vrea cineva sa ma ia prin TeamWiev va rog.

2 răspunsuri:
| Alexanddddra explică:

Pai stiu cum se pun in ordine asa merge dar daca ii scot cablu albastru numai merge..trb sa ii fac setarile dar nu merge parola(care nu e niciuna).

| dumitirita a răspuns:

Cheama un specealis acasa sa-ti puna in ordine toate chestiile