| weapon a întrebat:

Am un xbox 360 slim 4 gb? Memoria interna este 4 gb, da? Bun. Este adevarat ca salvarile jocului se duc intotdeauna automat pe memoria interna si ca salvarile au o memorie mica? (cateva sute de MB) asa am auzit. il am modat lt 3.0. mai am nevoie de hdd sau nu? va rog sa-mi spuneti mai detaliat,

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cam asa ceva. Salvarile au chiar si cateva sute de kb, nu neaparat sute de mb. Sunt salvari si de 50kb(0.05 mb). De obicei ajung, dar daca pui jocuri gen gta 5 e recomandat sa ai hdd.