| BTrix23 a întrebat:

Salut tuturor.
La xbox, jocurile sunt jucate pe CD sau trebuie instalate in consola? (Adica memoria interna este folosita pentru a retine jocul sau doar salvarile?)
Pun aceasta intrebare pentru a sti daca este necesara cat mai multa memorie.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Poti ori sa le retii in memoria xbox-ului ori sa le tii pe cd-uri

1 răspuns:
| MinatoSan a răspuns:

Eu unul, am xbox si am vrut cu CD.dar, mai este o varianta:ti-le poti inscrie pe xbox deodata, in memoria lui.adica,sunt 2 variante. daca nu ei pentru CD, atunci iti trebuie multa memorie.bafta.(imi dai funda?)