| IoanaEvelina a întrebat:

Am vrut sa imi ascund un fisier crying( si din greseala am dat sa ascund toate programele din elsad si acum nu mai vad nici un program din fisieru ala crying ce ma faccrying?

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Intri in My Computer/Tools/Folder Option/View si bifezi Show hidden files and folders

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Te duci la my documents>>tools>>folder options >>sus ai 'view', selectezi view>>cauti sa scrie 'Hidden files and folders' si selectezi 'Show files and folders'>>ok si o sa gasesti.

| PinkY a răspuns:

Te duci inapoi unde ai dat ca sa ascunzi fisierul, si faci sa ti-l arate din nou.

| Limba a răspuns:

Intri in my computer pe bara de sus intri in Tools - folder option - view si befezi la hiden file Show hidden files and folders

| April23 a răspuns:

Cauta-l dupa nume cu search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la my documents>>tools>>folder options >>sus ai 'view', selectezi view>>cauti sa scrie 'Hidden files and folders' si selectezi 'Show files and folders' si o sa gasesti.