| ElFenomen a întrebat:

Am vrut sa instalez internet explorer 8 si dupa ce am dat restart nu imi aparea nimic pe desktop si nu merge nici macar sa dau click-dreapta.eu acum vreau sa scot pozele din pc ca sa reinstalez windows-ul pentru ca altfel le pierd si eu intrebasem daca mai sunt si alte optiuni de a salva aceste poze in afara de transfer.ro pentru ca pe cd/usb nu merge sa le bag. sper ca am fost explicitbig grin

1 răspuns:
| EuPentruToti a răspuns:

Ar mai fi o cale, adica cea care instalezi Windowsu' pe o alta partitie, nu in cea care sunt pozele stocate.
Adica, daca ai si C:\ si D:\, baga pozele in D:\ si instaleaza Windowsu' in C:\, astfel partitia D:\ nu va fi afectata cu nimic.
P.S.big grinaca nu ai decat C:\, instaleaza Partition Magic 8 si fa 2.
Succes!