| Dunarintu_Mihaela_1980 a întrebat:

Am vrut sa schimb numele de gmail ca sa se schimbe si pe YT dar zice ca a fost modificat prea recent. Ultima data cand mi-am schimbat numele a fost acum o luna sau doua. Am inteles ca poti sa il schimbi de 3 ori si dupa trebuie sa astepti un timp, dar cat?

2 răspunsuri:
| Andreeacx a răspuns:

Hei :3 eu am un truc pe care il folosesc mereu.Cand vreau sa schimb numele la yt, merg la google+ si sterg contul. Dupa dau refresh la pagina de start si va aparea ca esti nou venit si ca iti trebuie cont nou.Bagi numele dorit si, asta basta, ai nume nou happy
Funda? ^>^

| Dunarintu_Mihaela_1980 explică (pentru Andreeacx):

Problema e ca eu vreau sa imi pastrez contul de google+