| andrei_7722 a întrebat:

Am window xp si nu imi mai merge sunetul! va rog sa ma ajutati! fundita! daca doriti mai multe detalii lasati un mesaj...

Răspuns Câştigător
| ForteGames a răspuns:

Click dreapta pe MyComputer->Manage->Device Manager-> si acolo vei vedea toate driverele care sunt sau nu sunt instalate.

Cele care nu sunt instalate au un semn galben, in dreptul acestora.
Iti sugerez sa iei modelul calculatorului tau, sau a laptopului tau, si sa cauti pe siteul oficial al acestuia, si vei reusi.

Ex. Ai Acer. te duci pe site oficial al acerului la sectiunea suport/download si gasesti la pc/laptop driverele pentru sistemul de operare pe care il ai tu instalat (xp, os, win7, etc.)

Multa bafta!

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Du-te pe bara de meniu de jos in stanga langa ora, apasa pe sagetica sa vezi toate icoanele, da click pe difuzor si vezi daca sunetul e la maxim.
daca nu da-l tu.
daca nu e de aici atunci e mai trist.
s-ar putea sa fi cedat placa de sunet.
bafta!

| Madalin a răspuns:

Reinstaleaza driveru de sunet! Atat totwinking

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Mai instaleaza odata driverele de sunet.Verifica boxele sa nu fie arse sau cablurile prin spate sa fie bine fixate, umbla si pe la setarile calculatorului pe acolo. Sper ca te-am ajutat! Numai bine!