| YouWasted5SecondsOfYourTimeToReadMyName a întrebat:

Am windows 7 piratat, daca imi fac update la windows 10 patesc vreo ceva?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu vorbesti serios...
ramai cu ceea ce ai.

| halogen001 a răspuns:

Licenta nu primesti, cred ca te lasa sa il folosesti un timp, dupa care iti va cere sa il cumperi. La instalare sau update poti avea probleme cu driverele, cu unele aplicatii poate chiar si cu unele jocuri. Eu am avut probleme cu butonul de start si in varianta de proba (cu cateva luni in urma) si dupa update. Mai folosesc virtual box de la oracle - dar in w10 nu merge. Daca nu te deranjeaza sa mai instalezi windows-ul 7 inca o data, poti instala w10 update. Sunt sanse sa nu iti placa w10 sau sa ai probleme cu driverele si cu unele programe si in acel caz vei fi nevoit sa revii la w7.