| silviu20 a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu ce a patit, volumul la el sa dezactivat cand dau la personalizare in bara de jos imi apare acolo totui activat numai sonoru dezactivat si nul pot activa deloc daca vreau sa reglez sonoru trebuie sa umblu la setari sciu la pagina de start volume simi da dar e foarte enervant vreau sa-mi apara din nou in bara de jos sal pot folosi eu cum trebuie stiti cumva cumm trebuie sal activez din nou de un link pe youtub un video ceva

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Ai driver de sunet? daca nu ai cd cu driver scrie pe google realteck hd download(parca asa era)

| silviu20 explică (pentru djdani2010):

Mesi man imi apare acu in bara

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Cp

| Nelutsa a răspuns:

Placa de sunet de dezinstalata o poti gasini pe netwinking te uiti ce placa video ai cu urmatorii pasi:
Click dreapta pe My Computer-->Proprietati-->Device Meneger--> si te uiti ce placa de sunet ai...si o cauti pe netwinking funda?