| FanGaming98 a întrebat:

Am o problemă cu un laptop Asus Vivobook 15, a inceput deseori cand inchid sau deschid clapa, aceasta opune rezistenta si trebuie sa aplic o forta mai mare, dar pe masura ce o ridic sau o inchid laptopul face niste trosnituri la balamale cred. Incredibil, ce sa fac ca nu pot merge la service?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine dul in servis sa îl repare.

| sierra1 a răspuns:

Dai cu așa ceva la balamale

https://www.emag.ro/......D34X9FBBM/

| Wr3nch a răspuns:

Probabil pentru ca ai tot inchis si deschis clapa lol. Eu il inchid doar daca il pun in bagaj si merg undeva, in rest sta deschis, ca nu pateste nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A intrat ceva praf. Trebuie curatat ca poate se strica

| FanGaming98 explică:

Să zicem că ar merge, dar până una alta mai vreau și alte păreri.Acum de exemplu mi-e frică să închid laptopul

| FanGaming98 explică:

Se pare că dacă totuși îl închid așa cum se închide, trosnind, după aceea nu mai face, oricum a mai făcut așa deci cred că o să reapară