| Crank14 a întrebat:

Salutare. Am o problema cu mouse-ul de la laptop (mouse-ul e cu wireless), cand pun laptopul in modul hibernate si il deschid din nou nu mai merge mouse-ul, trebuie sa inchid laptopul de tot ca sa mearga din nou mouse-ul. DE CE? happy Este foarte enervant deja sad dau funda pls!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca windowsul nu iti lasa instalat driverele de la mouse incearca sa cauti pe internet driverele mouseului si instaleazale manual.

| Crank14 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, am sa incerc happy

1 răspuns: