| Gabrieluț a întrebat:

Aplicatia S health este disponibila doar pentru Galaxy S4 sau mai merge si pe alte dispozitive cu aceeasi versiune android? Daca nu, cand va fi accesibila aceasta si pentru alte dispozitive?

Răspuns Câştigător
| SabyRom a răspuns:

Nu ma. Merge doar pe s4. Si eu am. Da nu stiu cand va merge si pe altele. In orice caz trebuie neaparat sa ai Samsung pentru ca splicatia se ia de pe Samsung apps. Bafta!

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Merge sigur. Am eu Galaxy S4 si merge. Nu am folosit-o, dar stiu ca merge. Am deschis-o o data din greseala.