| AlyiX a întrebat:

Aplicatia "Talking Tom Cat" merge si pe Nokia Lumia 820? As mai vrea sa stiu daca acest telefon este si un Smarthphone... Multzam si Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Http://www.symbiantweet.com/......martphones
sau la tine pe telefon Ovi Magazin.
Succes Funda?

| AlyiX explică (pentru Diavolcata):

Multumeschappy l-am luat de pe magazinul din tell dar iti multumesc si asa

| Diavolcata a răspuns (pentru AlyiX):

Npc happy ma bucur ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

DA aly merge foarte bine incahappyNu iti face griji si este si smarthphone.Succes!

| AlyiX explică:

Da dar insa as vrea sa stiu sid e unde se donwloadeaza big grin

| BoGhDaN a răspuns (pentru AlyiX):

Dane la toti 3 funda laughing))). Se descarca de pe magazinul pentru win8. Trebuie sa dai tu de iconita, eu folosesc android nu windows.

| Draquila a răspuns:

Un prieten are Nokia Lumia 820 și îi merge aplicația Talking Tom. :] / Și da, este un smartphone!