| LegoLegolas a întrebat:

Apple Iphone 3gs VS Samsung Galaxy GIO S5660? Va rog nu tineti cont de popularitatea lui Apple!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ExpertoTpu a răspuns:

Gio e mai bun ca fit.nu te lua dupa camera lui de 5 mp, cum fac multi.Fit are 65k de culorii, gio are 16M, procesor 800 fata de 600.eu personal as alege gio dintre cele 2.
Iar Ace daca iti perminte bugetu poti sa iti iei, chiar am fost la un moment dat sa imi cumpar un Ace, datorita camerei de 5 si protectia Gorila glass(astea 2 il diferentiaza de gio). Daca tot vrei sa iti cumperi ia`ti GIO, Ace e cu 300 lei mai scump(pe net) iar in magazine mult, mult mai scump.In aceeasi dilema sunt si eu, cu alte telefoane happy
Bafta

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Personal as alege galaxy gio

| eucumine010 a răspuns:

Samsung are procesorul mai mare si are android. 3gs are ecranul mai bun si camera frontala mai bunicica. Fiecare are -+ lui. Grea decizia. Totusi as alege Iphone-ul. Deoarece Samsung-ul nu ii vei putea face upgrade la o versiune superioare de 2.3 care in nici un caz nu e ultima. In schimb la iphone poti face upgrade la iOS 5 (ultimul)

| ExpertoTpu a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti cumperi galaxy gio.
De ce?
Pentru ca e de 3 ori mai ieftin decat iphone 3gs.
Gio are procesor de 800, iar 3gs-ul 600.
Ca aspect e mai aspectuos 3gs-ul.
Parerea mea e sa alegi galaxy gio.
Bafta!

| JustClaudiu a răspuns (pentru ExpertoTpu):

Ca pret, mai avantajos Gio.Intradevar.La procesor,gio are frecventa mai buna dar pe aplicatii, internet e mai bun iphone`ul.Dar decat Gio, mai bun Fit sau Ace(daca permite bugetul).

| ExpertoTpu a răspuns (pentru JustClaudiu):

Gio e mai bun ca fit.nu te lua dupa camera lui de 5 mp, cum fac multi.Fit are 65k de culorii, gio are 16M, procesor 800 fata de 600.eu personal as alege gio dintre cele 2.
Iar Ace daca iti perminte bugetu poti sa iti iei, chiar am fost la un moment dat sa imi cumpar un Ace, datorita camerei de 5 si protectia Gorila glass(astea 2 il diferentiaza de gio). Daca tot vrei sa iti cumperi ia`ti GIO, Ace e cu 300 lei mai scump(pe net) iar in magazine mult, mult mai scump.In aceeasi dilema sunt si eu, cu alte telefoane happy
Bafta

| NemNUZ a răspuns:

Eu as alege iphone 3gs fara nici o ezitare chiar daca al Samsung

| LoLpoZ a răspuns:

Galaxy Gio/Galaxy Fit.winking

| LukaVocaloid a răspuns:

Samsung am si eu acest telefon si imi place mult iar iphone e naspa nu prea mai e la moda!

| JustClaudiu a răspuns:

Apple Iphone 3GS.Logic.Si nu, nu sunt adept iphone. Daca era sa faci o comparatie intre iphone si Samsung, puteai sa pui galaxy Ace.