| SorinELoo7 a întrebat:

Aratati-mi si mie cateva monitoare cu rezolutia de 1600×1200 ca eu nu am vazut in magazinele online de top... ca in vitorul apropiat vreau sa-mi iau unul.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Cel si cel mai bun monitor de pana in 600 lei este acesta: http://www.mediadot.ro/......ate-negru/
De ce? E foarte simplu. E vorba de noua generatie BenQ, seria 60, nou-nouta pe piata, cu performante foarte-foarte bune. Modelul de fata vine cu panel AMVA Optronics de calitate superioara, consum foarte redus, culori vii si frumoase, unghiuri de vizualizare largi, perfect pentru atat editari, randari cat si pentru jocuri. Un alt punct forte e rezolutia.
Literalmente NU ai cum sa gasesti un monitor mai bun in acest buget, oricat ai cauta.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de monitorul tau nou AMVA.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, nu ezita sa ma cauti.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Bafta si multa sanatate!

| SpecialistIT a răspuns:

Mare grija la ITG asta, care vrea sa te insele, uita-te in linkul lui exista un voucher acolo la sfarsit, vrea sa te pacaleasca, sa faca bani pe spinarea ta, sa-si bata joc de tine.
Repet, MARE ATENTIE.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

De asemenea, poti cere GRATIS update de bios la placa de baza, un lucru total recomandabil.
Tot GRATIS poti beneficia de ansamblare a PC-ului in cazu' in care nu ai timp sa nu te pricepi foarte bine la asta, tot la MediaDOT ( www.mediadot.ro ).

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!