| lya18 a întrebat:

Are ceva daca tot sting monitorul de la buton, chiar dacA calc functioneaza. sau cand imi tot scot priza de la monitor, pentru ca imi pun placa de intins,. sau daca tot scot prizele cand am nevoie pentruincarcator?

Răspuns Câştigător
| DirTek a răspuns:

Oameni buni, ea vorbeste despre monitor!

Stai linistita, nu o sa pateasca nimic. Daca inainte sa il scoti din priza, il stingi de la buton, nu o sa fie nicio problema.

4 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Nu, nu ii absolut nici o problema stai linistita nu ii asculta pe aia...

| DarQueen a răspuns:

Nu are nimic, poţi doar să rămâi fără PC.

| danielcretu1980 a răspuns:

Mai bine inchizi cum se inchide happy
de ce sa risti.

| bagdanel00 a răspuns:

Da asa faceam si eu o sa incetineasca viteza si o se strice dupa un tinp ai sa vezi eu am dat 2 milione ca sa mi-l faca