| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Are cineva deaici telefon Cosmote Cute?

este bun?

are loc sa bag card de memorie?

cat va tine bateria?

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

Http://magazin.mobile.acasa.ro/catalog/42793583/Zte-Cute-Cosmote.html
eu cred ca e bun;)dar bateria tine vreo 5 ore daca il folosesti maxim.:)). cat despre memorie citeste pe site-ul de mai sus:))

4 răspunsuri:
| ...:::are a princess in a big world:::... explică:

Multumesc oricum dar mi-am cumarat alt telefon pentru ca inainte am avut un LG cookie si fata de la magazin a zis ca nu este mai bun decat un LG cookie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu este bun telefonul are slot pentru card si bateria tine 3 4 zile daca nu umbli mult pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun incape card de memorie de pana la 8gb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun card de nemorie se baga pana la 8GB bateria tine doua saptamani.