| Caddyi a întrebat:

Are cineva idee de ce imi apare eroarea asta >>-- http://tinypic.com/view.php?pic=347wxom&s=8#.VId40DGsVis ?

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Ceea ce scrie aici este vorba de firewall desii nu cred ca firewaall are asa "putere de blocare" imi poti da mai multe informatii te rog? adica zi-mi ce deschizi sau ce vrei sa faci cu autocad?

| Caddyi explică (pentru rater1994):

Am descarcat AutoCAD 2012 de pe site-ul lor acum cateva luni. Acum nu-mi mai da voie sa mai descarc si altele. Vreau sa descarc AutoCAD 2015 pentru ca, evident, este o versiune mai buna, dar nu imi permite dracia asta de eroare.