| Broadband a întrebat:

Are cineva microlab solo 7c?
cum se aud?
cat au costat?

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Un prieten de-al meu are microlab solo 7C si se aude foarte foarte bine la el si a dat 533.68 Lei...acum poate gasesti tu undeva mai ieftin. Sper ca te-am ajutat! happy Te pup :*

2 răspunsuri:
| sorin74 a răspuns:

Am eu opereche de solo 7c de vinzare se aud incredibil de bine, sunt impecabile, practic ca noi vreau 500 daca te intereseaza uite nr meu-0761675358

| sorin74 a răspuns:

Am eu o pereche de microlab solo 7c impecabile, practic sunt ca noi, se aud incredibil de bine, pret 500 daca te intereseaza uite nr meu 0761675358