| cartar a întrebat:

As avea nevoie de un site sau o care de unde sa invat algoritmii elementari din C++ care se invata la scoala. Vreau sa fie explicati calumea in pseudocod si sa fie si exemple cu ele in cod. As prefera sa fie si explicate matematic ca sa le pot intelege mai bine.
Multumesc mult de ajutor.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu ai in manual asta?

| StefanKogut a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa spui prin "algoritmi elementari". Aici ai o mica colectie de carti de c++. https://www.dropbox.com/......nguage.zip