| m4r1n a întrebat:

As avea o intrebare >- Fundawinking

Am o problema cu instalarea programelor/antivirusilor/etc.
Cand vreau sa instalez un antivirus, ori se incarca cateva liniute si iese din instal, ori imi apare o pagina pe tot ecranul ( de la windows banuiesc ) care spune ca este ceva problema...
La fel patesc si cu instalurile de orice, pot sa instalez odata, si dupa cateva zile nu mai imi merge.
Dar cu antivirusul, as fi vrut sa instalez avira, dar mi se incarcau niste linii si gata, as vrea sa il pot instala.

2 răspunsuri:
| m4r1n explică:

Si eu am reinstalat windowsul, dar tot asa.
Astept un raspuns care ma poate ajuta sa-mi rezolv problema happy

| stefannn a răspuns:

Asta mi se intampla si mie, nu am stiut ce sa fac si am reinstalat windowsul