| mytzzu a întrebat:

As dori sa stiu daca se poate de unde sa pot cumpara sau sa fac eu un neon pentru bicicleta mea? Accept si linkuri cu mai multe feluri de accesorii pentru biciclete.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| forchan a răspuns:

Daca vrei, te pot ajuta cum sa montezi nos pe bicleta...parca am gasit acum ceva timp un tutorial, pe undeva pe google

Ca sa scurtez povestea, trebuie sa umfli roata din spate cu propan... dar ai griji, se umfla doar sub flacara de autogen. Ideea e ca reduce frecarea foarte mult, aproape spre zero

2 răspunsuri:
| alexpopa a răspuns:

Buna!
Daca ai bicicleta, sau intentionezi sa iti cumperi una, iti recomand cartea The Bike Book- sau manual complet pentru bicicleta.
Mai multe informatii poti gasi aici:
http://www.colibris.ro/the-bike-book/ro/