| GalaxyGirl a întrebat:

As dori si eu un program de pus imagine peste o melodie mp3, gen poza de album. Stiam un program. ceva cu 'c'. Funda pentru cel care imi gaseste programul sau imi da altul care face ceea ce am cerut.

6 răspunsuri:
| Devonys a răspuns:

Daca te referi sa faci un video cu o imagine si sa se auda o melodie atunci foloseste una din aste(oricare e buna):Movie Maker, Flash Studio, Sony Vegas Pro, Camtasia.
Cu totate poti face.

| GalaxyGirl explică (pentru Devonys):

Nu. Nu l-a asta ma refeream.

| robytoby a răspuns:

Din Winamp se poate. Click dreapta pe melodie -> view file info -> Artwork de sus, apoi daca ai deja poza pe computer apesi Load Artwork si cauti poza. Daca nu ai poza poti apasa Download Art si atunci Winamp o sa o caute pe net.
Cand transferi melodia pe telefon trebuie sa fie in format mp3 ca sa pastreze poza, nu aac cum le face Nokia Music Manager.

| anonima5682651 a răspuns:

Cel mai simplu e cu movie maker sau power point si pui muzica peste o imagine

| Trefla91 a răspuns:

Cel mai simplu Windows Movie Maker

| DanceOfTheStars a răspuns:

Poţi folosii Movie Maker, e rapid şi se lucrează bine în el. happy