| anonim_4396 a întrebat:

As putea juca unele jocuri pentru xbox de pe un laptop conectat la un senzor kinect?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Psx3 emulator in setarile de la psx3 sau psx2 asta-i pentru play station daca este pentru ei trebuie sa fie ceva si pentru xbox Xbox 360 Emulator in setarile programului am vazut asa ceva LA PLAY STATION la xbox n-am incercat

12 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU!
Si 2. nu exista emulator de ps3 sau xbox 360.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru sltlp):

:)) ma baiatule la o simpla cautare pe google http://playstation3emulator.net/ps3-emulator-download.html
e adevarat ca calitatea nu e la fel da EXISTA eu ma joc god of war pe playstation3emulator :))incearca poate o sa-ti placa

| sltlp a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Mai baiatule nu mai manca aiurea. Vreau sa imi demosntrezi ca exista. Vreau sa iti iei o camera, sa iti pui programul de vorbesti aiurea acolo si sa filmezi, din afara monitorului. Si iti promit ca daca ai dreptate, iti dau un cod de reincarcare de telefon de 4-5 euro.
In ideea in care pc-urile au lag cu procesoare i7(daca vrei iti fimez eu si paltesti tu, ca sa fie asa in mic pariu) in emulatoare gen cel de la ps2. Ce iti mai place sa vorbesti aiurea.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru sltlp):

Eu am un i5 3.1 ghz haswel, box(virtualizare) +ca emulator ps3 are niste setari mai complexe si e mai bine definit si ti-am zis NU SE MISCA CA LA UN PS3 dar se misca bine nu am nici un blocaj lag nu zic ca nu e dar e nesimnificativ la emulator psx2 da exista FOARTE MARE LAG testeaza filmeaza u si o simplificam si aia 4-5 euro te pui si donezi laughingvreau sa te filmezi cand faci asta

| sltlp a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ia uite ma, e in favoara ta si sa filmez zeu.
tu: http://www.reactionface.info/sites/default/files/images/1310485591942.jpg pentru ca vorbesti aiurea. Iti filmz eu acuma sa vezi ce bine ruleaza.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru sltlp):

Filmeaza te rog si cand faci setarilehappy si dupa cum ii domezi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

laughingopa te-ai blocat ti-ai dat seama?laughing undes euro

| sltlp a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Vreau sa urmaresti cap coada si sa imi acorzi respectul cuvneit de nesimtit ce esti. http://www.youtube.com/watch?v=VDz6-Pp2lqo
Ar trebui sa imi multumesti pentru ce iti arat de nesimtit ce esti. Toci cei d epe youtube fac un program si video de gen, eu am facut la vrajeala programul, ca sa intlegi la ce ma refer, apoi te baga prin 9999 survei si nu mai descarci tu nimic in veci. Incearca pe viitor... sa gandesti... Ai vrea tu sa te joci pe emulator jocuri de ps3. Dar tu doar ai invatat sa dai cautare pe google si te depaseste situatia. Astept codul pe Orange.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru sltlp):

Eu nu am inteles ce nu tio iesit bine? ce tio dat tie virgula?

| sltlp a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Vezi ca o intorci. M-am saturat de copii ca tine. Daca nu stii despre ce vorbesti mai bine nu raspunzi. Cautare pe goole sa dea stiu toti. Putini stiu insa sa faca o selectie a informatiilor.