| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa achizitionez o tableta. Conditiile mele:
1)Minim 1 GHz procesor
2)Minim 1 GB Ram
3)Versiune Android minim 4.0
4)Camera minim 2
5)Rezolutie ecran 1024*768
6)Baterie care e consuma in minim 4 ore uz continuu
7)pret maxim 600 lei.
Am gasit o tableta pe net la 600 lei. Aceasta se numeste Myria Hero DC-0282. Mi se pare destul de buna. Vreau totusi sa vad ce imi recomandati. Daca puteti sti vreo tableta care bate aceasta tableta la capitolul calitate-pret astept recomandarile voastre.

Răspuns Câştigător
| AlexandraRock15 a răspuns:

Heii laughing nu am nici o legatura cu intrebarea ta sad dar..as avea ceva sa.ti zic laughing) trimite.mi in privat id.ul tau laughing vreau sa vorbim ceva (nu pot trimite mesaje in privat)rolling on the floor))) :* scuze laughing

| anonim_4396 explică (pentru AlexandraRock15):

Ai funda deoarece si pentr ca esti o scumpa :*

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar sunt? puppy dog eyes blushing :* :* ce dlaguț big hug :* :* :X

6 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Mai pune 100 lei si ia`ti o tableta cum trebuie, nu prostii de Myria/Allview/Serioux/E-Boda sau mai stiu eu ce, dare dau bine pe hartie, merg ca naiba in practiva si in 2-3 luni ajungi cu ele la garantie:

http://bit.ly/15FzZtI

Procesor Quad-Core, ecran IPS, camera de 5MP, sistem de operare optimizat asa cum trebuie, constructie solida si nu ti se strica a 2`a zi (daca nu joci fotbal cu ea).

| anonim_4396 explică (pentru ITMania):

E prea misto din cate vad eu si la caracteristici. Si are camera forte buna. Multumesc de sfat. D-asta ai si tu?

| ITMania a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt fanul tabletelor, dar daca ar fi sa`mi iau una, mai jos de atat nu as merge. Urmatoare pe lista e Nexus 7.

| perladunarii a răspuns:

Salut,
In primul rand nu iti cumpara produse no name, myria e praf! Iti las 2 linkuri, unul cu o tableta Acer costa, 650 de lei respecta tot mai putin camera(are doar frontala)
http://bit.ly/19PpFSY
si mai un Samsung care e la reducere de la 739 la 700, dar are absolut tot ce vrei si in plus! Orice alegi nu iti lua decat branduri cunoscute, pentru 100 de lei in plus stii ca te tine si ca ai ceva de calitate!
http://bit.ly/GZDYbX