| andrei733 a întrebat:

As vrea sa fac un videoclip despre Steaua Bucuresti si vreau un program sau ce stiti voi pentru efecte speciale. Funda+voturi

4 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Vezi pe http://download.rnt.ro la sectiunea Multimedia si o sa gasesti

| cooldreams a răspuns:

Windows Movie Maker

| cooldreams a răspuns:

Windows Movie Maker (poti face videorui si sa adaugi efecte speciale). Photo Shop sa prelucrezi pozele si clipurile.

| LuizaImperffect a răspuns:

Il ai in calculator. se numeste Windows Movie Maker. Sau, il poti downloada de pe net, funda? love struck