| 23423423 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta nu foarte scumpa si nu stiu ce sa aleg intre Vonino si E-Boda. vreau pareri, care este cea mai buna firma?

5 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Nu stiu! e-boda e o tableta romaneasca deci d.p d.v calitativ nu e foarte buna. vonino nu o cunosc deci daca ai prins diferenta alege-o pe care o vrei

| floppy98 a răspuns:

Incearca tableta Allview 2speed quad
intr-adevar costa 649. 99lei dar merita pr ca are un quad core de 1 GHz 1GB ram 8gb interni android 4.2.2 se poate gasi la flanco se misca foarte bine si in jocurile mai costisitoare

| Bog312 a răspuns:

Cam cati bani vrei sa bagi?
stiu eu o tableta foarte buna

| Stefifanste a răspuns:

Dintre astea doua E-boda, ca de Vonino nu am auzit.

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Eu am o tableta E-boda... porcesor 1500 si 1 Gb RAM ..se misca destul de bine. incarcata tine cam 4 ore. camera de 0.3 lasa de dorit..eu am dat 400 de lei, dar a meritat sa zic asawinking