| yonutz63991 a întrebat:

As vrea sa imi iau o tableta de 7 inch e-boda.Imi puteti spune daca firma este buna? Daca merg toate jocurile pe ea(android), mai ales asphalt.

2 răspunsuri:
| Alinaka a răspuns:

Incearca jocuri de gatit, vezi un exemplu aici https://play.google.com/......ps/details sunt free si merg si pe telefon sau tableta.

| MrColitza13 a răspuns:

7 inches deacum nu prea are importanţă Firma... oricum e China! aşa că una mai ieftină şi uite Sistemul de operare(Android)...să fie mai sus de 4.0!)) Succes!