| Cosma_Andrei_1995 a întrebat:

Buna seara,
Imi puteti spune si mie va rog daca merg jocurile Asphalt 7 si Fifa 14 pe un un Vonino Orin HD?
Si va rog, im mai puteti da o lista cu alte jocuri captivante care merg pe aceasta tableta?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| UdreaMarius a răspuns:

Si eu am Vonino orin HD 7'' si merg toate jocurile de mare calitate... deci o sa iti mearga chiar foarte bine dar ar fi bine sa iti iei si CC Cleaner sa iti mearga tab. bine big grin Funda

| CrawL a răspuns:

Fifa o sa-ti mearga, poti baga si asphal 8, jocuri poti cauta pe play store in functie de gusturile tale. big grin