| andreeasweetlove a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon in genul Nokia x2 dar cand scriu mesaje sa nu apas de 5 ori pe "2" ca sa imi apara "c"... sau daca stiti cum pot remedia acest "defect" (defect considerat de mine)

Voi ce imi recomandati

Răspuns Câştigător
| Dцsτγ a răspuns:

Schimba limba de scriere din romana in engleza.Si atunci apesi doar de 3 ori sa scrii 'C'

5 răspunsuri:
| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Nokia x2 a salvat viata unui om, blocand un glont

a aparut un x2 cu qwerty sa stii, x2-02 sau ceva de genu'

| andreeasweetlove explică (pentru Tanase_Laurentiu_1996):

Stiu dar nu se compara, are camera mica nu are blitz e praf

| AndreeaStixuleț a răspuns:

Eu am Nokia x2, pot spune că este foarte bunlaughing Îl am de un an şi jumătate. Tu spui că apeşi de 5 ori pe tasta 2 ca să îţi scrie c? Poţi intra la opţiuni şi să activezi "Predicţie", atunci apeşi o singură dată 2 şi îţi alegi ce vrei să tasteze:* Te-am lămurit?big grin