| NimeniAltuB a întrebat:

As vrea sa imi recomandati un cooler bun pentru socket FM1.Am un procesor Amd A6 Quad Core 2. 6ghz.Cel din fabrica nu prea isi face treaba!

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/coolere/arctic-cooling/freezer-13-pro/ Cu 4 Heatpipes din cupru, ventilator silentios, instalare rapida. O mica atentionare este sa te uiti la masurile coolerului si sa calculezi cum iti vine in carcasa

2 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Asa ceva, http://www.pcgarage.ro/coolere/cooler-master/s200/. Daca ai un buget mai mare pot sa iti arat ceva si mai bun

| NimeniAltuB explică (pentru MikeAlexis):

Aratami ceva mai bun. Pana in 200lei! happy

| MikeAlexis a răspuns (pentru NimeniAltuB):

Http://www.pcgarage.ro/coolere/arctic-cooling/freezer-13-pro/ Cu 4 Heatpipes din cupru, ventilator silentios, instalare rapida. O mica atentionare este sa te uiti la masurile coolerului si sa calculezi cum iti vine in carcasa