| iuliamusic a întrebat:

As vrea sa imi vand tableta"Samsung galaxy tab 2" utilizata de aproape 2 ani. Starea e PERFECTA. Cer mult 500 lei negociabil?

9 răspunsuri:
| kalex a răspuns:

Este cam mult dal si tu intre 300-400 lei pentru ca este tab 2 si a fost folosita timp de 2 ani happy

| ClaudiuStar a răspuns:

Dupa parerea mea.e cam mult as zice sa pui la 350-400 lei deoarece e tab 2 si a aparaut tab 4. +ca e folosita de 2 ani.big grin

| JustMeAlexandra a răspuns:

Dupa parerea mea as zice sa pui la 300-350-400 lei, deoarece e folosita de 2 ani si este tab 2.

| PROmarteMUSK a răspuns:

Cam da, as zice să o pui la 450-300 dar fara negociere

| iuliamusic explică (pentru PROmarteMUSK):

E 500 cu tot cu husa am uitat sa mentionez

| PROmarteMUSK a răspuns (pentru iuliamusic):

Atuncia 470-420.

| iuliamusic explică (pentru PROmarteMUSK):

Husa e originala Samsung si eu am dat 130 lei pe ea

| PROmarteMUSK a răspuns (pentru iuliamusic):

Auncia 470-400

| bicuiti a răspuns:

Tab 3 noua e 450 lei, deci ceri cam mult