| ExCalibru2 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o pereche de casti si nu stiu intre care sa aleg: http://www.cel.ro/casti/casti-sennheiser-cx-175-street-l / ori http://www.cel.ro/casti/casti-sony-mdr_mc13-dj-l/...

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Sennheiser fara discutie. Mai sunt cateva modele de la Creative demne de luat in seama si apropiate ca pret. Am detinut si testat multe modele Sennheiser (inca detin HD558) si la nicio ramura de buget nu au dezamagit.

| ExCalibru2 explică (pentru Utilizator1234):

Ai avut dreptate frate bass-ul si acuratetea sunetului e uimitoare

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Eu cu 109 RON mi-am luat o pereche Sony mdr-xb200 [extra bass] sunt superbe!

| ombladon a răspuns (pentru RB26DETT):

Macar ai intrat pe link-urile respective ca sa vezi ce vrea?

| RB26DETT a răspuns (pentru ombladon):

Da, am vazut dar oricat de scumpe ar fi castile de acel model, nu pot fi comparate cu cele mari [tip DJ] eu nu m-as intoarce inapoi la castile normale, am avut o gramada de perechi de casti in ear cu pretul cuprins intre 50 si 100 de lei dar nu m-au impresionat...