| BhCris9 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou. Adica un smartphone cu android si as vrea sa aleg unul foarte bun pentru aplicatii si mai ales sa ruleze bine jocuri. M-am gandit la Samsung Glaxy Y Duos sau Samsung Galaxy Gio. Voi ce ziceti?

10 răspunsuri:
| BhCris9 explică (pentru Gas):

E chiar asa greu sa citesti intrebarea? am intrebat despre 2 telefoane, nu-mi pasa ce telefon ai tu

| Gas a răspuns (pentru BhCris9):

Daca ai idei preconcepute cauta raspuns in alta parte unde iti vor fi recomandate telefoane pe care dupa o luna le poti folosi pe post de sapuniera

| Gas a răspuns (pentru BhCris9):

Haide sa vedem care nu stie sa citeasca daca tot te dai inteligent: "As vrea sa-mi cumpar un telefon nou. Adica un smartphone cu android si as vrea sa aleg unul foarte bun pentru aplicatii si mai ales sa ruleze bine jocuri." Astea sunt cuvintele tale completate de "M-am gandit" (verbul a gandi difera de verbul a vrea) "la Samsung Glaxy Y Duos sau Samsung Galaxy Gio. Voi ce ziceti? dau funda! ". Ce ti si cu copii din ziua de astazi... happy

| BhCris9 explică (pentru Gas):

Ap, App, scuze bunicule... Daca tu imi vorbesti mie de verbe inseamna ca ai trecut de clasa a 3-a ceea ce nu prea cred.

| Gas a răspuns (pentru BhCris9):

Cand eram eu in clasa a 3-a taicato te scarpina pe spinare acolo de unde iti vin originile happy

| Hacker_Piciu_1997 a răspuns:

Ia-ti iphone ca samsungurile sunt stricacioase asta e parerea mea iphonul nu se zgraie e foarte rezistent am un 4s de 2 ani si mentionez ca ma nu l-am purtat in husa si l-am mai si scapat pe jos si n-are nimic iphone thheeee beeeessssstttttt

| BhCris9 explică (pentru Hacker_Piciu_1997):

E chiar asa de greu sa citesti intrebarea? am intrebat despre 2 telefoane, nu-mi pasa ce telefon ai tu

| NARUTOSHIPUDENROMANIA a răspuns:

Sant bune, dar la la 1190 lei miasi lua un s3 mini de la eMAG e aproape ca cel s3 iar diferentele nu sunt majore`(cu exceptia diferentelor de pret )

| tavi97 a răspuns:

Samsung galaxy gio e mai bun galaxy y are procesorul mai praf