| GulDan a întrebat:

As vrea si eu sa ma apuc sa lucrez la PC. ceva legat de desene ca desenez de mult.

Mi-am luat si o tableta grafica...

Cum si ce as putea sa lucrez?

2 răspunsuri:
| RalucaCristea a răspuns:

Graphic Designer din cate stiu eu big grin

| Babiciu_Voicu_1998 a răspuns:

Salut! Daca zici ca desenezi de mult, iti place si ti-ai cumparat tableta grafica iti poti instalai in PC photoshop cs5 sau cs6 si illustrator cs5 sau cs6 in aceste programe imaginatia nu are limite si iti poti folosii din plin si tableta grafica.
P.S Eu folosesc photoshop cs6 si illustrator cs5, merg foarte bine si programele nu sunt doar de editat poze sunt si de desenat le poti lua gratis de pe google.