| tagg a întrebat:

Aseara inainte sa ma culc telefonul mergea ...astazi cand m-am trezit nu s -a mai deschis... nu stiu ce s-a intamplat; va rog mult ajutati-ma! dau fundita, dar va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Mai intai, aminteste-ti daca l-ai incarcat...nu te alarma! Si daca era incarcat, scoate-i bateria, las-o cateva minute si dupa introdu-o la loc! Trebuie sa functioneze. ...si daca nici asa nu se deschide, vorbeste cu parintii, sau niste prieteni priceputi sa vada ce pot face in legatura cu el. Sau du-l la reparat. Acum depinde si ce telefon era, de cat timp il ai, daca l-ai scapat de curand din mana, sau daca l-ai scapat in apa. Nu te alarma! O sa se rezolve problema! Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta cu telefonul kiss

5 răspunsuri:
| spi a răspuns:

Baga-l la incarcat si lasa-l putin asa. apoi incearca sa-l aprinzi.nu cred ca s-a intamplat nimic grav mai ales daca ai dormit si nu ai facut nimic pe el.asta ar trebui sa fie.bafta

| TDman a răspuns:

Pe bune? ai incercat sa-l bagi la incarcat?

| tagg explică:

Va multumesc tuturor... telefonul era incarcat, am incercat si faza cu bateria, dar nu s-a deschis, si pana la urma l-am dus la reparat!

| Myruna99 a răspuns:

Poate ti s-a descarcat bateria! Incearca sa-l bagi la incarcat!

| Alees a răspuns:

Scoatei bateria si lasa-l 5 min si dupa aia pune o la loc
daca nu merge conecteazal la pc