| CosminCSM00 a întrebat:

Astazi am instalat windows 7; pana acum am avut windows 8. Problema este ca nu mai stiu ce setari sa fac la laptop sa gaseasca retele wireles; avand un router conectat la alt calculator. Cum fac sa gaseasca laptopul retele wireles; am incercat sa apas pe FN si F2 dar tot nu merge; imi apare un x peste internet in dreapta jos in bara. Cum il setez sa vada retelele wireles?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MarYan00 a răspuns:

Drivere`le de obicei laptop`ul vine cu un cd sau doua. cauta ca trebuie sa fie acolo