| ριтιquтss a întrebat:

Auziti, Selena Gomez si Justin Bieber sunt impreuna? ca am vazut niste poze pe FanPop care se tineau de fund, se imbratisau, se pupau.si vreau sa aflu niste noutati:d.
Nu as vrea sa aud rasp de genul "ii urasc" etc, mersi anticipat.
La revedere!

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Selena Gomez petrece din ce în ce mai mult timp cu Justin Bieber deşi neagă ca ar avea o relatie.Am vazut si eu pozele. Cei doi au avut parte de o vacanţă frumoasă în Caraibe unde au întâmpinat venirea noului an! Deci da, cred ca sunt impreuna.

18 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Frate adu Kalashnikov-ul. Ca pe asta nu-l mai urasc, am trecut de mult de stadiul asta. Acuma vreau sa-l omor. laughing

| unknown3243 a răspuns:

Uite cum am poreclito pe Selena Gomez=Selena Guma si Justin Biereber=Justin biberon.

| xClementine a răspuns:

Cel putin asa se zvoneste. happy Deci da, sunt impreuna.

| Qxigen a răspuns:

Si de cand justin shiter si pulena gomez au legatura cu tehnologia? For god sake de cand sunt pe TPU numai intrebari puse de copchii de 5 ani care au dat de pc si in afara de mess, haifaiv si porn nu stiu altceva straight face pana si aia de 5 ani sunt mai isteti ca voi. Fratilor in loc sa evoluam involuam pana la autodistrugere. Mi ca filmul idiocracy deja numai este fictiune ci realitate. Nu oi fi eu mare savant, mare geniu dar totusi lasatii dracu pe artistii curului si puneti mana pe o carte catusi de mica ca e grav. Sau daca vreti sa intrebati daca unu se **** cu altul sau ca x se casatoreste cu y punetil dracu in categoria corecta sau nici sa cititi numai stiti.
Scuzati eventualele greseli gramaticale care oricum cred ca unii dintre voi nu o sa le vedeti.

| ριтιquтss explică:

Am vrut sa pun la timp liber ^^ si puteai sa intrebi inainte.
Da na', nu se poate sa ne stapanim nesimtirea.Si despre cine ai vr sa intreb? despre Dragusanu? ce fel de silicoane si-a pus sau cat botox si-a pus in buze raised eyebrows?
Mersi pentru cei care au dat niste raspunsuri care au legatura cu ce am intrebat eu.

| bublegum a răspuns:

Am vazut si eu pozelecrying
...nu am cuv...
nu stiu ce sa iti zic.sad
sa faca ce vor crying sa se casatoreasca, sa faca copii.si casa de piatra din partea mea.(daca o fac )crying
dar tot imi pare rau. ca am auzit de justin bieber. poate daca nu as fi auzit de el acum nu am interesa.crying
sincer aceasta stire mia stricat ultima zi de vacanta crying

| bublegum a răspuns:

@revolutional3xAllSpark
ii mai buna porecla pulena vomezlaughinglaughing

| oly1234 a răspuns (pentru bublegum):

Da ce ai cu ea? ce iti face? te-a omorat cumva? daca nu iti place cum canta sau cum joaca nu o placi, da nu o poti uri fara sa o cunosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...am vazut si eu nist poze cu ei tinandu-se de mana, razand etc.eu cred ca sunt impreuna, desi neaga cu vehementa acest lucru. Dar dc sunteti asa obsedate de justin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-l suport pe si. b. crying dc? dc? selena e mai frum decat el si canta mai bine crying dc? crying

| summergirl25 a răspuns:

Da, sunt impreuna de ceva vreme! Iar unii fani ai lui Justin ii trimit amenintari de moarte lui Selly.

| SmartLie a răspuns:

Da... au ''fost'' imreuna.
S-au despartit straight face

| crissc2014 a răspuns:

Da...
Sunt logoditi, cred ca sunt casatoriti.

| Stefykitty a răspuns:

Nu. S-au despartit in 2012. A aratat la televizor acum cateva zile. Plus ca mai sunt zvonuri.

| XxJustinBieberxX a răspuns:

Mdea. sunt impreuna din pacate. dar nu va mai dura foarte mult! happy

| Roxana_Ioana_1999 a răspuns:

Da au fost atunci cand ai postat tu intrebarea, acum nu mai sunt, au fost impreuna cam 3-4 ani.

| Sevil a răspuns:

Da e adevarat ca justin si seli sunt impreuna.eu zic ca nu le sta bine zic ca seli sasi caute un nou iubit ex.jonas brother. sper ca te-am ajutat

| maximiliana a răspuns:

Nu cred