| ArteFacT a întrebat:

Aveam un program cu care luam clipuri sau muzica de pe youtube in orice format si l-am pierdut cand am formatat pc.
Imi spune-ti si mie mai multe programe care descarca de pe youtube?
FUNDA

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

VDownloader e bun dupa parerea mea thinking

| Alex_2466 a răspuns:

DVDVideoSoft Free Studio - Cu aceasta programa poti face multe poti sa descarci de pe youtube mp3 sau video si poti si sa transformi video pentru mobil si mai multe.

| B3cKham a răspuns:

Iti recomand Freecorder 4! Poti lua orice video, de pe orice site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube download

| Gr4ff3R a răspuns:

Youtube downloader dar incearca sa cauti pe google ca iti da mai multe! Funda please? love struck

| haker a răspuns:

Freeyotube,foarte usor de gasit. Uite un link:http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm