| neUtilizator a întrebat:

Aveam mai demult un program de descarcat melodii de pe YouTube, insa l-am pierdut cand am reinstalat calculatorul. Cand il deschideam aparea o fereastra neagra in care era si o bara unde trebuia scris link-ul cu videoclipul de descarcat. Imi poate spune cineva site-ul de unde pot descarca acel program? Am cautat pe google dar imi dadea alte programe cu care nu sunt obisnuita. Daca stie cineva la care ma refer, va rog sa ma ajutati ca am nevoie de el. multumesc

P. S. puteam selecta daca sa download-ez in format video sau mp3

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/
Foloseşte programul asta ! Baftă!

| allleeeee a răspuns:

Uite poti sa faci asta si online :
http://www.savevid.com/

| Deyutza a răspuns:

1. YouTubeDownloader
sau
2. Video2mp3
Primul iti downloadeaza mel cu video, iar al doilea in format mp3
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| zizi000 a răspuns:

Acolo unde era linkul' cred ca trebuie sa scrii kick dupa www.:D

| mariposa azul a răspuns:

Youtube downloader scrie asa pe google sau cautal pe siteul filehippo.com

| adrian_3646 a răspuns:

Video get-http://nuclear-coffee.com/VideoGet e la fel ca ala.