| Artemisia a întrebat:

Azi am incarcat un nou clip pe contul meu de Youtube, ce parere aveti?
http://www.youtube.com/watch?v=o-NIz3EiiMk
P. S. spuneti ce credeti cu adevarat, nu spuneti ca-i grozav/fain/super doar pentru funda.

9 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Este foarte frumos.ai selectat scenele romantice dintre bella si edward si le-ai incadrat foarte bine, adica ma refer ca le-ai aranjat foarte bine.Ai fost organizat in ceea ce priveste aceste scene si asta este de apreciat!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai melodia fiind grozava, automat face vidu foarte reusit happy
Oricum, ii ador pe astia doi, si la mine nu conteaza ce anume ai ales din film, important e ca sunt ei puppy dog eyes

| vladix a răspuns:

Nu e cine stie ce. Doar secvente din film si melodie pe fundal

| pwp a răspuns:

Dragutza, dar rihanna a facut melodii si mai bune!
pa-pa!love struck

| GeoXD a răspuns:

Melodia nu se prea potriveste cu vidul, el e lent, cu scene romatice saua sa ceva si melodia e alerta straight face chiar ar fi mers ceva mai lent

in rest e cute :]
buh bye

| DennK a răspuns:

Rihanna a facut mello
?
ahhh
nu imi mai plc de ea...laughingrolling on the floor))))))))))))))

| BlueBolty10 a răspuns:

Ai spus sa fim sinceri, nu e preferatul meu, dar nici cel mai urat.

| Robert93_7960 a răspuns:

Nice, chiar imi place

| doroteea a răspuns:

E dragut... desi nu-mi prea place filmul. Adica nu stiu daca mi-ar place ca nu l-am urmaritlaughing.