| Artemisia a întrebat:

Am postat azi un clip pe contul meu de youtube, ce parere aveti?
http://www.youtube.com/watch?v=JiB323D79-Q

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Aceea e cumva Taylor Swift pe acolo? Wtf. Haha imi place poza cu Iraheta si Tommy Joe laughing [ de la 1:05 ]. E dragut videoul.

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

:X... IL ADOR PE ADAM LAMBERT :X
Deci normal e chiar misto videoclipu, imi place ca ai pus si imagini cu el cand era la American Idol, si unele sunt chiar foarte haioase big grin
Adam este asa de sweet :X (sweet e putin spus) big grin
BRAVO SI TINE-O TOT ASA happy

| BlairWaldorf a răspuns:

E dragut da nu sunt fana Adambig grin

| sexybomba a răspuns:

Wooow ii tare videoclipul mie imi place sincer mai posteaza si altele